Mobil Uygulama Çözümleri

Bu Çözümü Keşfedin

PC sonrası dönemde çalışanlar artık masaüstü veya web tabanlı uygulamalara bağlanmak istemiyor. Bilgilere mobil telefonlar ve tabletler aracılığıyla her zaman, her yerde erişmek istiyorlar. Bu, 3G ve 4G ağları ve yenilikçi mobil uygulamaların bir araya gelmesiyle birlikte günümüzün sofistike akıllı telefonları ve diğer taşınabilir cihazları ile mümkün.

Kuruluşlar, mobiliteyi giderek artan bir şekilde iş stratejilerine dahil ediyor, hangi kullanıcıların ve süreçlerin harekete geçirilmesi gerektiğini belirliyor ve çeşitli girişimleri güvence altına alıyor ve yönetiyor.

Çözümümüz müşterilere her adımda yardımcı olur

SiirtWeb, güvenilir ve güvenli sunucu platformunda veya bulut tabanlı BT ortamında çalışan iOS ve Android işletim sistemlerine göre uyarlanmış mobil uygulama çözümleri sunar.

Şirketlerin hareketlilik stratejilerini geliştirmek için atmaları gereken adımları belirlemelerine ve gerekli fiziksel ve finansal kaynakları planlamasına yardımcı oluyoruz. Süreç, uygulama tasarımı, uygulama yol haritası ve mobil içerik yönetiminden uygulama entegrasyonu, güvenlik ve kullanıcı deneyimi / arayüzüne kadar uzanan konuları içerir. Ayrıca, teknik uzmanlığımız hem mobil hem de sunucu uygulaması programlamasını kapsar. Ayrıca, mobilite yol haritalarının yanı sıra uygulama bakımı ve desteği konusunda da danışmanlık sağlıyoruz.

PCCW Çözümleri, performans ve ölçeklenebilirliğin yanı sıra işletmelerin iş büyümesini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur. Önceden yatırım yapmak isteyen müşteriler için bir abonelik modeli tercih edebilirler.

Özellikler ve faydalar

  • Gelişmiş verimlilik – verimliliği ve üretkenliği artırmak için bir dizi mobil iletişim çözümü mevcuttur.
  • Daha iyi zaman yönetimi – zamanlarını daha etkili bir şekilde yönetebilen çalışanlar için iş akışı ve karar alma süreci daha hızlı hale gelir.
  • Mobilite benimseme – kullanımı kolay arabirim ve işlevler, saha hizmeti çalışanları arasında mobilitenin daha yüksek benimsenmesini sağlar.
  • Uçtan uca çözümler – çok çeşitli mobil uygulama çözümleri, ilk tasarım ve mimariden, barındırma ve bulut değerlendirmesinden mevcut sistemlere geliştirme ve entegrasyona kadar tüm geliştirme döngüsünü kapsar.

Mobil Uygulama Oluşturucu Önizlemesi
Kurmak

Kurulum

Logonuzu yükleyin ve iPhone & Android uygulamalarınız ve mobil siteniz için uygulama adı ve açıklamalar gibi mağaza bilgilerinizi düzenleyin.

Birleştirmek

Birleştirmek

Mevcut bir e-ticaret web siteniz varsa, e-ticaretinizi entegrasyon listesinden seçin, mevcut sisteminizi iPhone ve Android uygulamalarınızla ve mobil sitenizle bağlayın ve senkronize edin.

Yayınla

Yayınla

Mobil web siteniz kullanıma hazırdır ve iPhone ve Android uygulamanız, uygulama mağazalarında yayınlamak için yalnızca bir tık uzaklıktadır.